پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

 


  کد خبر : ۸۱۴۳  |  تاريخ وقوع :
   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ 
  ۱۴:۴:۲۹
  با رای اکثریت قاطع آرای هیئت مدیره اتحادیه اتوبوسرانی‌های شهری کشور، مرتضی ضامنی با حکم سید سجاد انوشه رئیس هیئت مدیره بعنوان مدیرعامل این اتحادیه منصوب گردید .
  کد خبر : ۸۱۴۲  |  تاريخ وقوع :
   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ 
  ۱۲:۱۱:۵
  تیم کمیته فنی بازرگانی وزارت کشور بازدیدی با هدف بررسی ایرادات پیش آمده در موتور و محور اتوبوسهای آتروس از شرکت ایدم و محور خودرو تبریز بعمل آورد.
  کد خبر : ۸۱۳۹  |  تاريخ وقوع :
   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ 
  ۱۵:۲۲:۱۸
  نائب رئیس هیئت مدیره ایران خودرو دیزل گفت: تولید انبوه اتوبوس برقی تیرماه امسال آغاز می‌شود و پس از آن روانه بازار خواهد شد.
  کد خبر : ۸۱۳۴  |  تاريخ وقوع :
   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ 
  ۱۴:۴۰:۴۷
  عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: واردات اتوبوس‌های خارجی به ناوگان حمل و نقل عمومی تهران هنوز در حد بحث و ایده است و تاکنون قرارداد و توافق‌نامه رسمی در این زمینه منعقد نش ...
  صفحه1از30123456...30.بعدي.برو
  دسته بندي اخبار 
  کد خبر : ۸۱۴۱  |  تاريخ وقوع :
   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ 
  ۱۰:۴۹:۱۷
  تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه از برنامه‌ریزی برای تغییرساعت خدمات‌رسانی ناوگان اتوبوسرانی همزمان با تغییر ساعت کاری ادارات خبر داد.
  کد خبر : ۸۱۴۰  |  تاريخ وقوع :
   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ 
  ۱۰:۴۸:۵
  با نصب کدهای QR در خطوط اتوبوس تندروی تهران، امکان پرداخت کرایه‌های ناوگان حمل و نقل عمومی از طریق اسکن کدهای QR با استفاده از گوشی تلفن همراه برای مسافران این خطوط فراهم می‌شود.
  کد خبر : ۸۱۳۷  |  تاريخ وقوع :
   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ 
  ۱۵:۷:۵۸
  شهردار تبریز اجرای خط دو مسیر تندرو با بهره گیری از حمل و نقل ترکیبی را کاهش دهنده ترافیک شهری دانست و گفت: اجرای خط دوم مسیر تندرو با استفاده از حمل و نقل ترکیبی، بخشی از دغدغه شهروندان در این حو ...
  کد خبر : ۸۱۳۶  |  تاريخ وقوع :
   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ 
  ۱۴:۴۲:۵۷
  شهردار تبریز گفت: با تکمیل مراحل استخدامی رانندگان پایه یک اتوبوسرانی، ۱۳۰ دستگاه اتوبوس جدید از ابتدای خردادماه به چرخه حمل‌ونقل عمومی اضافه می‌شود.
  صفحه1از201123456...201.بعدي.برو
  دسته بندي اخبار 
  کد خبر : ۸۱۳۸  |  تاريخ وقوع :
   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ 
  ۱۵:۱۹:۱۵
  لیورپول انگلستان با معرفی ناوگان اتوبوس‌های هیدروژنی که نشان‌دهنده آینده‌ای پاک‌تر و قابل‌اطمینان‌تر برای حمل‌ونقل عمومی است، گام مهمی در جهت دستیابی به شبکه حمل‌ونقلی به سبک لندن برداشت.
  کد خبر : ۸۱۲۷  |  تاريخ وقوع :
   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ 
  ۱۰:۳۸:۲
  انجام سفرهای نامحدود داخلی در آلمان با خرید اشتراک ماهانه‌ ۴۹ یورویی امکانی است که دولت این کشور از دوم مه سال جاری میلادی (۲۰۲۳) برای شهروندان فراهم کرده است.
  کد خبر : ۸۱۱۴  |  تاريخ وقوع :
   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ 
  ۹:۴۱:۱۵
  بریتانیا با هدف کاهش ترافیک، بهبود آب وهوا و بهره‌وری بالاتر تصمیم گرفته است سرمایه‌گذاری‌های خود را در بخش حمل‌ونقل عمومی به‌طور چشمگیری افزایش دهد.
  کد خبر : ۷۰۳۳  |  تاريخ وقوع :
   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ 
  ۱۰:۴۴:۳۰
  صفحه1از14123456...14.بعدي.برو
  دسته بندي اخبار 
  کد خبر : ۸۱۳۵  |  تاريخ وقوع :
   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ 
  ۱۴:۴۱:۵۸
  تهران (پانا) - دولت با توجه به اعلام نیاز وزارت راه و در راستای توسعه حمل و نقل عمومی، تنظیم بازار و ارائه خدمات بهینه به زائرین و مسافرین اربعین حسینی به وزارت صمت اجازه داد دو هزار دستگاه اتوبوس ...
  کد خبر : ۸۱۰۸  |  تاريخ وقوع :
   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ 
  ۱۵:۱۶:۹
  وزیر کشور در چهارمین جلسه ستاد مرکزی اربعین، بر لزوم بهره برداری حداکثری از زمان باقی مانده تا برگزاری مراسم در شهریور ماه امسال، برای افزایش بیش از پیش امکانات و زیرساخت های لازم با هدف تسهیل هر ...
  کد خبر : ۶۹۵۰  |  تاريخ وقوع :
   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ 
  ۱۳:۴۵:۳۸
  صفحه1از10123456...10.بعدي.برو
  دسته بندي اخبار 
  دسته بندي اخبار 
  کد خبر : ۸۱۲۸  |  تاريخ وقوع :
   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ 
  ۱۵:۳۸:۱۱
  کریم عبدی طی حکمی از سوی علیرضا کریمی شهردار اراک به عنوان سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک منصوب گردید.
  کد خبر : ۸۱۱۶  |  تاريخ وقوع :
   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ 
  ۱۰:۲۹:۴۳
  روح الله بیانی طی حکمی از سوی امیرافضلی سرپرست شهرداری جیرفت به عنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره سازمان اتوبوسرانی جیرفت و حومه منصوب گردید.
  کد خبر : ۸۱۲۵  |  تاريخ وقوع :
   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ 
  ۱۰:۴۵:۴۳
  محمد شهبازی طی حکمی از سوی حمیدرضا شیخ ویسی، شهردار پاکدشت، به عنوان سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری پاکدشت منصوب گردید.
  کد خبر : ۸۱۰۹  |  تاريخ وقوع :
   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ 
  ۱۲:۲۶:۲۲
  حمید خضری طی حکمی از سوی رشیدی شهردار سنندج به عنوان رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری سنندج منصوب گردید.
  صفحه1از22123456...22.بعدي.برو

  با حکم رئیس هیئت مدیره :  

  مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانی های شهری کشور شد .

  با رای اکثریت قاطع آرای هیئت مدیره اتحادیه اتوبوسرانی های شهری کشور، مرتضی ضامنی با حکم سید سجاد انوشه رئیس هیئت مدیره بعنوان مدیرعامل این اتحادیه منصوب گردید .

  به گزارش روابط عمومی اتحادیه اتوبوسرانی های شهری کشور ، طی آئینی باحضور سید سجاد انوشه معاون امور شهرداری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و رئیس هیئت مدیره اتحادیه اتوبوسرانی‌های شهری کشور، محمد بابایی‌زاده سرپرست دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان  شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و اعضای هیئت مدیره اتحادیه با با رای اکثریت قاطع آرای و حکم رئیس هیئت مدیره ، مرتضی ضامنی بعنوان مدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانی های شهری کشور منصوب و معارفه گردید .

  در متن این حکم آمده است :

  نظر به تخصص و تجارب جنابعالی و به استناد تبصره یک و دو ماده 13 اساسنامه اتحادیه اتوبوسرانی های شهری کشور، به موجب این ابلاغ به عنوان مدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانی های شهری کشور منصوب می‌گردید. انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی دقیق و نظارت بر اجرای امور محوله، گامی موثر در جهت پیشبرد اهداف اتحادیه بردارید.

  توفیقات روز افزونتان را از درگاه ایزد منان خواستارم.

   

   


  5.7.14.0
  گروه دورانV5.7.14.0