سه‌شنبه, 2 مرداد 1403

 • ساعت : ۰۰:۰۰
 • تاريخ :
   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ 
 • کد خبر : ۱۱۹۲۷
ضامنی در پیامی بمناسبت 17 مرداد روز خبرنگار گفت:
خبرنگاران راویان حقیقت و منادیان واقعیت‌های جامعه
مدیر عامل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور بمناسبت 17 مرداد روز خبرنگار گفت: خبرنگاران روایان حقیقت و منعکس کنندگان واقعیت‌ها و نیازهای جامعه هستند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور، مرتضی ضامنی مدیر عامل در پیامی روز خبرنگار را به تمامی فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت.

متن پیام:

"سوگند به قلم و آنچه می‌نویسد"

واژه‌ها و کلمات در کنار هم به تحریر در می‌آیند تا راویان حقیقت با رسالت آگاهی بخشی، حق را از ناحق و سره را از ناسره آنطور که شایسته و سزوار است جلا داده و با مرام انصاف، عادلانه برای جامعه بگیرند.

خبرنگاران پیام آوران حقیقت، بصیرت و منعکس کنندگان واقعیت‌ها و نیازهای جامعه هستند، که تنها در سایه عشق، علاقه و قریحه خبرنگاری، به ثبت روایت‌ها می‌پردازند.

روز خبرنگار روز تقدیر از زحمات کسانی است که با مسئولیت و تحمل سختی‌های فراوان به نگاشتن حقایقی می‌پردازند که رشد و توسعه جامعه را ثمر می‌بخشد و همواره به مثابه دیده‌بانان امین جامعه در عرصه‌های مختلف پرچم آزادی، آگاهی و امید را افراشته‌اند

17 مرداد روز شهادت محمود صارمی،  «روز خبرنگار » یاد روز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم را به حضور  خبرنگاران گرامی تبریک عرض نموده وضمن پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه، مجاهدت شما عزیزان را در برافروختن چراغ اطلاع‌رسانی مستقل و مسئولانه، ارج می‌نهم.

امید است با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت اطلاع رسانی به مردم شریف ایران موفق و مؤید باشید.

                                                                                         مرتضی ضامنی

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  پورتال اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور

  6.1.7.0
  V6.1.7.0