دوشنبه, 1 مرداد 1403

 • ساعت : ۰۰:۰۰
 • تاريخ :
   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ 
 • کد خبر : ۱۱۹۱۲
همزمان با عید سعید غدیر خم برگزار می‌شود:
دومین دوره مسابقات فوتسال جام شهدای تاكسیران در مشهد مقدس
دومین دوره مسابقات فوتسال کارکنان سازمان‌های تاکسیرانی، اتوبوسرانی و سازمان‌های حمل و نقل بار و مسافر کشور با عنوان جام شهدای تاکسیران همزمان با عید سعید غدیر خم در شهر مشهد مقدس برگزار می‌گردد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، دومین دوره مسابقات فوتسال کارکنان سازمان‌های تاکسیرانی، اتوبوسرانی و سازمان‌های حمل و نقل بار و مسافر کشور با عنوان "جام شهدای تاکسیران" همزمان با عید سعید غدیر خم با همکاری اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور و با مشارکت 16 تیم از سازمانهای تاکسیرانی و حمل و نقل بار و مسافر کشور به میزبانی معاونت حمل و نقل و ترافیک با همکاری سازمان‌های تاکسیرانی و حمل و نقل بار شهرداری مشهد برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش در راستای توجه به سلامت کارکنان حوزه حمل و نقل و ایجاد نشاط در میان آنان، دوره دوم مسابقات فوتسال را با مشارکت کارکنان سازمانهای تاکسیرانی، اتوبوسرانی و حمل و نقل بار و مسافر از 16 الی 18 تیرماه برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است افتتاحیه این دوره از بازی‌ها با حضور مسئولان وزارت کشور، سازمان شهرداریها ودهیاریهای کشور، مدیریت شهری شهر مشهد و مدیران عامل سازمانهای تاکسیرانی، اتوبوسرانی و سازمان‌های حمل و نقل بار و مسافر کشور در سالن شهدای تاکسیران مشهد آغاز می‌گردد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  پورتال اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور

  6.1.7.0
  V6.1.7.0