دوشنبه, 1 مرداد 1403

 • ساعت : ۰۰:۰۰
 • تاريخ :
   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ 
 • کد خبر : ۱۱۹۳۲
وزیر کشور در آخرین نشست هماهنگی ستاد مرکزی اربعین:
باید از اول ماه صفر خدمات رسانی مناسب و ۲۴ ساعته به زوار اربعین داشته باشیم
وزیر کشور در آخرین نشست ستاد مرکزی اربعین ۱۴۰۲ پس از استماع گزارش استانداران استان‌های ذیربط و مسوولان هفت کمیته مربوطه تاکید کرد: همه امکانات باید به گونه‌ای ساماندهی شود تا از روز اول ماه صفر خدمات رسانی مناسب و ۲۴ ساعته را به زوار داشته باشیم.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، احمد وحیدی عصر در این نشست با تاکید بر اینکه همه دستگاه‌ها و کمیته‌ها باید به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی به زایران اربعین باشند، با تشکر از اهتمام و برنامه ریزی های انجام شده توسط نهادهای مختلف گفت: گزارش ها و بازدیدهای میدانی نشان می دهد وضعیت از جمله در مورد حمل و نقل زایران مناسب است.

 وزیر کشور با اشاره به تمهیدات انجام شده برای صدوربه موقع گذرنامه از جمله گذرنامه های زیارتی اظهار داشت : برای اتباع خارجی نیز تمهیدات لازم در نظر گرفته شده است.

وحیدی، امور فرهنگی مرتبط با اربعین را بسیار مهم دانست و تاکید کرد : باید از تمام ظرفیت ها از جمله ظرفیت های مردمی و نهادهای فرهنگی برای تبلیغ و اطلاع رسانی آیین جهانی اربعین استفاده شود

وی با تاکید بر ساماندهی شفاف و به موقع زایران گفت : استانداران استان های مرزی، فرماندهان قرارگاه اربعین هستند و تمام امور باید زیر نظر آنان و با هماهنگی آن‌ها انجام شود.

در این جلسه مسوولان کمیته های حمل ونقل؛ امنیت و انتظامی؛ گذرنامه؛ فرهنگی؛ ثبت نام و اسکان و تغذیه گزارش هایی از آخرین وضعیت اقدامات انجام شده برای سفر امن و آسان زایران اربعین حسینی ارائه کردند.

حماسه بزرگ راهپیمایی اربعین از روز جمعه 27 مرداد ماه مصادف با نخستین روز ماه صفر شروع می شود.

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  پورتال اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور

  6.1.7.0
  V6.1.7.0