پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

به منظور رفاه حال رانندگان خدوم و زحمتکش فعال در حوزه حمل و نقل عمومی شهری، با عنایت به توافقات به عمل آمده با دو شرکت بیمه آسیا و دانا، تخفیف 50درصدی که مختص خودروهای مسافربر شهری بالای شش نفر میباشد بر روی کلیه بیمه نامه های صادره توسط اتحادیه اعمال شده است.

علاوه بر تخفیف فوق الذکر تخفیفات 2.5درصدی مصوب بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و تخفیفات قراردادهای گروهی نیز در اختیار بیمه گذاران محترم قرار گرفته است که هیچ نمایندگی دیگری در سطح کشور قادر به اعطای این تخفیفات و صدور بیمه نامه شخص ثالث با این شرایط نمیباشد.

علاوه بر شرایط فوق رانندگان اتوبوس و مینی بوس درون شهری میتوانند از شرایط دریافت تسهیلات تا سقف 60 میلیون ريال از بانک قرض الحسنه مهر ایران با کارمزد صفر درصد و بازپرداخت 12 ماهه نیز بهره مند گردند.

 

به منظور بهره مندی از این تسهیلات میتوانید با واحد بیمه اتحادیه اتوبوسرانیهای شهری کشور تماس بگیرید.

تسهیلات مذکور برای صدور انواع بیمه نامه از جمله ثالث، بدنه، تکمیل درمان، آتش سوزی منازل مسکونی و عمر و حوادث و در هنگام صدور بیمه نامه به بیمه گذار اعطا میگردد.

شایان ذکر است رانندگان محترم برای دریافت این تسهیلات نیاز به ضامن ندارند و با ارائه تنها یک فقره چک میتوانند آن را دریافت نمایند.

 

66127525 - 66127535

داخلی1


5.5.6.0
گروه دورانV5.5.6.0