پنج‌شنبه, 16 مرداد 1399
  • ساعت : ۱۱:۲۳:۴۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ 
  • کد خبر : ۴۷۸۵
لوکس ترین و گران ترین اتوبوس جهان
Marchi Mobile eleMMent Palazzo
کشور سازنده: اطریش قیمت: 3 میلیون دلار
عنوان لوکس ترین و گرانترین اتوبوس جهان در بازار به مدل انقلابی و بسیار آینده نگرانه eleMMent Palazzo شرکت اطریشی Marchi Mobile با قیمت پایه 3 میلیون دلار (بیش از 12.5 میلیارد تومان) اختصاص می‌یابد.

این اتوبوس که بر اساس طراح کامیون‌های آئرودینامیک و مدرن ساخته شده، با طراحی متفاوت خود هیچگونه شباهتی با سایر نمونه‌های موجود در بازار نداشته و ظاهری مشابه با اتومبیل‌های مورد استفاده در فیلم‌های علمی-تخیلی دارد. بخش راننده این اتوبوس ظاهری شبیه به سایکلاپس (موجود اساطیری تک چشم یونانی) داشته و ارتفاعی بسیار بالاتر از حالت عادی گرفته است. فرم طراحی این بخش نیز مانند کابین هلیکوپتر بوده و قابلیت تنظیم روشنایی در 2 مرحله را دارد.

از دیگر تجهیزاتی که Marchi Mobile EleMMent Palazzo را به رتبه نخست بهترین، گرانترین و لوکس ترین اتوبوس های جهان تبدیل کرده می‌توان به مواردی مانند بالکن جمع شونده با صندلی‌های مخصوص آفتاب گرفتن بر ری سقف، سیستم گرمایش از کف، بار اختصاصی، محفظه مخصوص نگه داری نوشیدنی‌ها به همراه یخ ساز، 2 تلویزیون هوشمند با صفحه نمایش 42 اینچی، سرویس بهداشتی با سامانه تمیزکننده خودکار، اتاق خواب با تجهیزات کامل برای 2 نفر، آشپزخانه و حتی اسپا (Spa) اشاره کرد.

لینک خبر:https://techrato.com

امتیاز :  ۴.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.5.6.0
    V5.5.6.0