جمعه, 28 مرداد 1401
  • ساعت : ۱۰:۰:۱۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ 
  • کد خبر : ۶۸۱۵
بازدید نماینده مردم شریف اراك، خنداب و كمیجان‌ در مجلس شورای اسلامی، از توقفگاه سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراك
به گزارش روابط عمومی، ظهر دوشنبه ۱۳ تیرماه سال جاری، محمد حسن آصفری، نماینده مردم شریف اراک، خنداب و کمیجان در مجلس به همراه حجت‌اله مرادی معاون امور زیربنایی و حمل نقل شهری، علی اصغر غفاری دبیر شورای اسلامی شهر اراک، ساده‌وند مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک و مدیران سازمان از محل توقفگاه اتوبوسرانی شهرداری اراک بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید مرادی با ارائه آخرین وضعیت اتوبوس و تاکسی‌های حمل و نقل شهری به ارائه برنامه‌های در دست اقدام سازمان و فعالیت‌های انجام شده پرداخت.

در ادامه ساده‌وند به هوشمند سازی اتوبوس‌های حمل و نقل درون شهری اشاره کرد و گفت: برای شروع کارتخوان‌های اتوبوس‌ها فعال شده و پرداخت الکترونیک صورت می‌گیرد.
وی گفت: امیدواریم بتوانیم تا اواسط مرداد ماه اتوبوس‌های تازه خریداری شده را به ناوگان شهری اضافه کنیم تا کمبود اتوبوس در خطوط را جبران کنیم‌.

همچنین علی‌اصغر غفاری دبیر شورای اسلامی شهر از حمایت و عزم شورا برای حل مشکلات حمل و نقل شهری اراک گفت و اظهار امیدواری کرد که در این خصوص شورای شهر، شهرداری و سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر گام‌های بلندی بسوی تحقق برنامه‌های مدیریت شهری و حمل و نقل در راستای رضایت‌مندی شهروندان بردارند.

در پایان  آصفری از سطح توقفگاه و قسمت‌های مختلف آن دیدن نموده و برخی مشکلات را بصورت شفاهی پیگیری کردند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0