چهارشنبه, 15 تير 1401
  • ساعت : ۱۳:۳۱:۲۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ 
  • کد خبر : ۶۷۹۴
با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر برگزار شد
مراسم رونمایی از 6 اتوبوس شهری و افتتاح خط جدید اتوبوسرانی در ساوه
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر ساوه رونمایی از 6 دستگاه اتوبوس حمل و نقل شهری بازسازی شده امروز با حضور مسئولان شهری و شهرستانی انجام گرفت که برای بازسازی این اتوبوس ها حدود 40 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

 مهندس علی اصغر آرمیده رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساوه گفت: طبق توافقات صورت گرفته با شرکت شهاب خودرو برای بازسازی ناوگان اتوبوسرانی ساوه، 7 دستگاه اتوبوس در اختیار این شرکت قرار گرفت که یک دستگاه اخیرا مورد بهره برداری قرار گرفته و امروز نیز از 6 دستگاه دیگر رونمایی شد تا وارد خطوط اتوبوسرانی شهری شوند.

وی ادامه داد: برای بازسازی این 7 دستگاه اتوبوس، مجموعا 45 میلیارد و 780 میلیون ریال اعتبار صرف شده و هزینه تخصیص یافته برای بازسازی هر دستگاه اتوبوس، 6 میلیارد و 540 میلیون ریال است.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اضافه کرد: امروز همچنین یک خط اتوبوسرانی شهری جدید از مبدأ میدان حضرت امام خمینی(ره) ساوه به خیابان سید جمال الدین اسدآبادی راه اندازی شد که این اقدام با توجه به درخواست های اهالی منطقه مذکور و در راستای رفاه حال این شهروندان انجام گرفت و یک دستگاه از اتوبوس های رونمایی شده برای تردد شهروندان در این خط جدید در نظر گرفته شده است.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0