جمعه, 1 بهمن 1400
  • ساعت : ۱۱:۵۸:۱۷
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ 
  • کد خبر : ۶۵۱۹
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی مشهد خبر داد:
اطلاع از زمان تقریبی رسیدن ناوگان به ایستگاه
در راستای رفاه حال مسافرین و با هدف کاهش زمان انتظار مسافر در ایستگاه، ایستگاه های اتوبوس سطح شهر به کد چهار رقمی مجهز شده اند و شهروندان می توانند با ارسال این کد به سامانه پیامکی 30008888 از خطوط عبوری ایستگاه و زمان تقریبی رسیدن ناوگان به ایستگاه مطلع شوند.

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی مشهد از راه اندازی سامانه اطلاع رسانی زمان تقریبی رسیدن ناوگان به ایستگاه از بستر سامانه پیام کوتاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی مشهد، علی اصغر نیشابوری بیان کرد: در حال حاضر 164 خط در مشهد فعال است که با پراکندگی مناسب و بکارگیری 1784 دستگاه اتوبوس و مینی بوس به شهروندان خدمت‌رسانی می‌شود.

وی افزود: تابلوهای ایستگاه های اتوبوس به کد چهار رقمی تجهیز شده است و مسافرین می توانند با ارسال کد چهار رقمی منصوب بر روی تابلوی ترافیکی ایستگاه اتوبوس به سامانه پیام کوتاه این سازمان به شماره 30008888 از خطوط عبوری از ایستگاه و زمان تقریبی رسیدن ناوگان به ایستگاه مطلع شوند.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد در پایان گفت: همچنین این خدمت از طریق نرم افزار نقشه همراه مشهد در دسترس شهروندان عزیز قرار گرفته است.

لینک خبر:

https://bus.mashhad.ir

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0