چهارشنبه, 16 آذر 1401
  • ساعت : ۱۱:۳۲:۵۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ 
  • کد خبر : ۶۳۹۶
    /  2
تقدیر از خانواده تاكسیران فداكار با حضور اعضای شورا،شهردار و ریاست سازمان حمل و نقل بارو مسافر شهرداری رشت
از خانواده راننده تاکسیران فداکار توسط اعضای شورای شهر، شهردار و ریاست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت از خانواده تاکسیران فداکار شهر رشت، هادی هادی پیشوری، با حضور برخی از مسعود عباس نژاد ریاست کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورا، علیرضا تاج شهرستانی از اعضای شورای اسلامی شهر، سید امیر حسین علوی شهردار و محمد محبتی ریاست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری و برخی از مدیران و معاونین این سازمان، تجلیل شد.


‎علیرضا تاج شهرستانی ، عضو شورای اسلامی شهر رشت ضمن آرزوی شادی روح آن مرحوم اظهار کرد: فداکاری این راننده عزیز بقدری حائز اهمیت است که کمترین کار ممکن به جهت قدردانی از فداکاری ایشان نصب چند تخته بنر در سطح شهر که همه شهروندان فداکاری می باشد


در این دیدار سید امیرحسین علوی شهردار رشت با اشاره به اینکه کمک این راننده فداکار به یک شهروند، بسیار شایسته و قابل تقدیر است گفت: رانندگان قشر زحمت کش جامعه هستند و همیشه در خطوط اول کمک و خدمت رسانی به شهروندان قرار دارند که ایثارگری مرحوم هادی پیشوری و فداکاری ایشان خود بیانگر روحیه والای این زحمت کشان می باشد.

شهردار رشت ادامه داد: عمل خداپسندانه این راننده تاکسی همیشه در یاد و خاطره ها خواهد ماند و الگوی و سرمشق ایثارگری خواهد شد.

محمد محبتی ریاست سازمان حمل و نقل بارو مسافر شهرداری رشت نیز پس از عرض تسلیت و آرزوی توفیق برای خانواده محترم این راننده فداکار بیان داشت: رانندگان ناوگان حمل و درون شهری از بزرگترین تلاشگران عرصه خدمت به شهروندان می باشند که در هر لحظه و در هر شرایط دوشادوش مردم هستند و این سازمان نیز تمامی تلاش خود را بیشتر از پیش خواهد نمود که در کنار این عزیزان خدمت رسان شهروندان عزیز باشد.

در این دیدار که در منزل آن مرحوم صورت گرفت با تقدیم هدایای یادبودی از سوی ریاست کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی و ریاست سازمان حمل و نقل شهرداری رشت از خانواده این بزرگوار تجلیل به عمل آمد.

همچنین گفتنی است چند روز پیش این راننده ایثارگر برای کمک به افراد حادثه‌دیده در یک تصادف، اقدام نموده که متاسفانه در این میان خود دچار سانحه تصادف شده و جان خود را در این راه از دست داد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0