دوشنبه, 23 تير 1399
  • ساعت : ۹:۴۹:۵۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ 
  • کد خبر : ۴۸۳۰
    /  3
برای مسئولین مناطق، بازرسین ، عوامل گشت و نظارت و بازرسی انجام گرفت
برگزاری كارگاه آموزشی توجیهی شرح وظایف در شركت واحد تبریز
کارگاه آموزشی توجیهی شرح وظایف ویژه مسئولین مناطق چهارگانه، بازرسین ، عوامل گشت و نظارت و بازرسی با حضور مهندس موسی زاده معاون اجرایی این شرکت برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه کارگاه آموزشی ویژه مسئولین مناطق چهارگانه، بازرسین و عوامل گشت و نظارت و بازرسی با حضور مهندس موسی زاده معاون اجرایی این شرکت برگزار گردید.
در این کارگاه آموزشی مهندس موسی زاده ضمن تاکید بر داشتن حداکثر تعامل و همکاری با عوامل گشت و نظارت بازرسی برای پیشبرد اهداف شرکت، در خصوص شرح وظایف بازرسین مناطق از جمله کنترل اتوبوسها در سرویس اخر، نظارت بر نحوه درج ساعت زنی توسط تعرفه زنان، بازرسی و کنترل روزانه و مستمر بر نظافت داخل و بدنه اتوبوس، نظارت بر مجوز کمک راننده ها و وضعیت ظاهری و رفتاری آنها، نظارت بر سوخت گیری و خروج اتوبوسها در زمان تعیین شده ، گزارش خرابی یا شکستگی سایبانها ، الزام اتوبوسها به حرکت در زمان درج شده و ممانعت از تجمع اتوبوسها در پایانه ها،  خروج رانندگان از مسیر به علت نقض فنی با اطلاع بازرسین مناطق، بروز بودن آمار منطقه، کنترل بر روشن بودن دستگاه کارت بلیت و برخورد با خاموشی آن و هماهنگی با شرکت پشتیبانی برای رفع نقص و مشکل احتمالی دستگاه در اسرع وقت، ممانعت از ارسال پیامهای زاید به مرکز پیام و رفتار مناسب و با آرامش با شهروندان و.... توضیحاتی را ارائه نمود.
 
در ادامه اسمعیل زاده مدیر نظارت و بازرسی ضمن ارائه توضیحات کلی از وظایف عوامل گشت که در دو شیفت کاری و بصورت چرخشی در مناطق فعالیت دارند بر لزوم همکاری بیشتر مناطق و حوزه نظارت و بازرسی تاکید کرد و با ارزش دانستن جایگاه شغلی و لزوم تعلق خاطر به اهداف سازمان را از اصلی ترین عوامل موفقیت برشمرد.
در پایان حاضرین از مرکز کنترل هوشمند بازدید و ضمن ارائه توضیحات تکمیلی توسط مسئول مرکز پیام  از نزدیک با فعالیت مرکز کنترل هوشمندآشنا شدند.
لینک خبر:
 
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.6.0
    V5.5.6.0