يکشنبه, 4 اسفند 1398
  • ساعت : ۱۰:۱۸:۱۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ 
  • کد خبر : ۴۷۴۲
    /  2
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز خبر داد:
دو ایستگاه مكانیزه ی كولردار در پایانه درون شهری غدیر به بهره برداری رسید
دو ایستگاه مکانیزه ی کولردار در پایانه غدیر سازمان اتوبوسرانی اهواز احداث ، نصب و راه اندازی شد. به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز دو ایستگاه تمام مکانیزه با آغاز مهرماه و بازگشایی مراکز آموزشی در پایانه درون شهری غدیر نصب و راه اندازی شد.

کورش سبزعلی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز گفت: با شروع مهرماه و فصل بازگشایی مدارس و مراکز علمی و آموزشی و در راستای تکریم از شهروندان، دو ایستگاه جدید مکانیزه در پایانه درون شهری غدیر واقع در بلوار آیت الله بهبهانی نصب و راه اندازی شد و بر همین اساس کیفیت سطح خدمات دهی در این پایانه افزایش یافت.
سبزعلی تصریح کرد : ایستگاه های نصب شده دارای سیستم های برودتی ، مبلمان مناسب ، کف پوش ، سقف های عایق گرما و فضای مطبوع است که به صورت شبانه روزی توسط پرسنل زحمتکش سازمان اتوبوسرانی در ایام پایانی شهریور ماه آماده بهره برداری قرار گرفته است.
وی با اشاره به شرایط آب و هوایی در کلانشهر اهواز افزود: با وجود شرایط بد آب و هوایی در اهواز، احداث هر گونه ایستگاه مکانیزه کولردار باید جزء اولویت های ما قرار گیرد که بر همین اساس و به منظور احترام به حقوق شهروندی و در راستای رضایتمندی بیشتر تعداد دو ایستگاه کولردار مناسب طراحی و ساخته شده است.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز در پایان گفت: ستاد استقبال از مهر سازمان اتوبوسرانی به صورت شبانه روزی در حال فعالیت است و خدمات در حال ارائه را به صورت مستمر ارزیابی و نقاط ضعف را بهبود خواهد بخشید.

لینک خبر:https://www.ahvaz.ir

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.6.0
    V5.5.6.0