دوشنبه, 7 بهمن 1398
  • ساعت : ۱۱:۵۳:۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ 
  • کد خبر : ۴۷۱۸
حمل و نقل عمومی بهترین گزینه برای كاهش گره های ترافیكی در ایام محرم
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس گفت: تمامی خطوط ناوگان اتوبوسرانی درون شهری در ایام محرم از ساعات ۶ صبح تا ۲۳ شب کار خدمات دهی و سرویس دهی به شهروندان را انجام می دهند.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس سعید حسینی پور، با تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین (ع)، خاطر نشان کرد: همه ساله با شروع ماه محرم و عزا داری مردم در دهه اول این ماه،  علی الخصوص ساعات پایانی شب شاهد افزایش حجم ترافیک و به طبع ایجاد گره های ترافیکی هستیم.
وی در ادامه افزود : ترافیک های ایجاد شده اغلب در مسیرهای اصلی و پرتدد شهر به دلیل وجود تکیا، هیات های عزاداری و برپایی ایستگاه صلواتی مشهود تر است.
حسینی پور در ادامه تصریح کرد:  برای کاهش بار ترافیکی بر روی بلوار امام خمینی (ره) به عنوان اصلی ترین مسیر تردد وسائط نقلیه درون شهری در این ایام، ناوگان حمل و نقل عمومی  مثل سابق و با برنامه ریزی دقیق  و منسجم کار جابجایی شهروندان را به سمت مقصد مورد نظرشان انجام خواهد داد.
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر ابراز کرد: ساعت خدمات دهی ناوگان اتوبوسرانی در این ایام همچون روزهای دیگر سال از ساعت۶ صبح تا ۲۳ شب در تمامی خصوط و ایستگاه ها انجام خواهد شد.
این مقام مسول در ادامه سخنان خود گفت: از همشهریان شریف بندرعباسی تقاضا داریم در این ایام و برای تسهیل در رفت و آمد دیگران و کاهش ترافیک و اتلاف وقت خود و دیگران حمل و نقل عمومی را جایگزین خودروی شخصی کنند.

لینک خبر:http://transport.bandarabbas.ir

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.6.0
    V5.5.6.0