دوشنبه, 7 بهمن 1398
  • ساعت : ۱۱:۱۶:۳۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ 
  • کد خبر : ۴۷۱۷
خدمات رسانی ویژه ناوگان اتوبوسرانی قم در مراسم عزاداران حسینی(ع)
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم گفت: از ابتدای صبح جمعه پانزدهم شهریور همه خطوط به سمت مکان برگزاری مراسم شیرخواران حسینی(ع)در حرکت بوده و پس از پایان نیز عزاداران می‌توانند از ناوگان اتوبوسرانی برای بازگشت، استفاده کنند.

به گزارش شهرنیوز، امیر یزدی با اشاره به فرارسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی(ع)، اظهار داشت: کلیه ناوگان اتوبوسرانی آماده ارائه خدمات به عزاداران حسینی(ع) در تمامی ایام محرم و صفر به ویژه در تاسوعا و عاشورای حسینی (ع)  است.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم ساعت خدمات‌رسانی سازمان را تا ساعت ۲۲ شب اعلام کرد و افزود: ناوگان اتوبوسرانی از ابتدای صبح تا ساعت ۲۲ در تمام خطوط شهر به سمت حرم مطهر ارائه خدمات می‌کنند.

یزدی تصریح کرد: به علت اعمال محدودیت‌های ترافیکی در دهه محرم مسیرهای منتهی به حرم مسدود بوده و سرویس‌دهی اتوبوس‌های سازمان تا اطراف حرم خواهد بود.

وی به برگزاری مراسم شیرخوارگان حسینی (ع) نیز اشاره کرد و گفت: از ابتدای صبح جمعه پانزدهم شهریور همه خطوط به سمت مکان برگزاری مراسم درحرکت بوده و پس از پایان نیز عزاداران می‌توانند از ناوگان اتوبوسرانی برای بازگشت استفاده کنند.

لینک خبر: 

https://www.qom.ir/31470

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.6.0
    V5.5.6.0