چهارشنبه, 26 تير 1398
  • ساعت : ۱۱:۱۷:۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ 
  • کد خبر : ۴۵۸۸
۱۱ دستگاه اتوبوس شهری جدید در ساوه مورد بهره برداری قرار گرفت
همزمان با دهمین روز از دهه فجر، طی مراسمی با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان، از یازده دستگاه اتوبوس جدید سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساوه رونمایی شد.
ساوه- همزمان با دهمین روز از دهه فجر، طی مراسمی با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان، از یازده دستگاه اتوبوس جدید سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساوه رونمایی شد.
 
به گزارش خبرنگار مهر، یازده دستگاه اتوبوس شهری جدید سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساوه، صبح یکشنبه همزمان با دهمین روز از دهه فجر، طی مراسمی با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان، رونمایی شد.
 
براساس این گزارش، از این تعداد اتوبوس تاکنون هفت دستگاه تحویل شهرداری گردیده است که ظرفیت هر دستگاه اتوبوس ۴۲ نفر و این ناوگان حمل و نقل، از نوع اتوبوس شهری است.
 
این یازده دستگاه اتوبوس شهری با صرف اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال خریداری شده که کاملا مجهز و دارای سیستم سرمایش و گرمایش، تریم داخلی لوکس، پرده و شیشه های دودی می باشند و به لحاظ فنی موتور و گیربکس آنها جزو مدرترین و به روزترین تجهیزات حال حاضر است.
 
گفتنی است حضور در گلزار شهدا، دیدار با خانواده معظم شهید علیخانی، افتتاح پایگاه سلامت، افتتاح هنرستان پسرانه جوادی پور، افتتاح سیلوی گندم فلزی ۲۰ هزارتنی، افتتاح سالن ورزشی چند منظوره قره چای روستای قره چای، دیدار مردمی و بازدید از دو واحد صنعتی واقع در شهر صنعتی کاوه از دیگر برنامه های سفر یک روزه استاندار مرکزی به شهر ساوه است.


ادامه خبر ....www.mehrnews.com
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0