چهارشنبه, 26 تير 1398
  • ساعت : ۱۴:۳۹:۴۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ 
  • کد خبر : ۴۵۷۳
حمایت معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری از ناوگان اتوبوسرانی شهر تهران و شركت های بخش خصوصی تحت نظارت شركت واحد
دكتر پورسيد آقايي ؛ مشاور شهردارتهران و معاونت حمل و نقل و ترافيك روز دوشنبه اول بهمن ماه با حضور در ستاد مركزي شركت واحد و در يك نشست صميمي ، پاي صحبت و درد دل مديران عامل شركت هاي بخش خصوصي اتوبوسراني نشست. http://bus.tehran.ir/default.aspx?tabid=82&ArticleId=6147
در اين جلسه ابتدا نماينده ايي از اين شركت ها به موضوعات مختلف اجرايي در شهر ، فرسودگي اتوبوس ها ، هزينه بالاي تعميرات و نگهداري ، محدوديت ها و انتظارات  و همچنين بيان كمك از شهرداري براي بازسازي ناوگان تا زمان محقق شدن نوسازي ، مشكلات نصب فيلتر جذب دوده و ... پرداخت.
 
پور سيد آقايي در ادامه جلسه و پس از شنيدن نقطه نظرات و ديدگاه هاي بخش خصوصي و مديريت شركت واحد ، با بيان امار جابجايي روزانه  ناوگان اتوبوسراني تهران ، اهميت و شان خدمت به مردم و بركات حاصل از خدمت صادقانه ،  افزود:
 
الزام به نوسازي ناوگان بر كسي پوشيده نيست و دولت محترم هم براي تحقق اين موضوع حمايت خويش را اعلام نموده است كه اميد داريم مقدمات كار بزودي حاصل شود .
 
تا زمان محقق شدن فرايند نوسازي ، با پيشنهاد مطرح شده  در اين نشست ، موافقم كه با برنامه ريزي و اخذ مجوز لازم براي بازسازي بخشي از ناوگان و ادامه فعاليت اتوبوس هاي بازسازي شده صورت گيرد .
 
ايشان بيان داشت ؛ برنامه ريزي براي اخذ تسهيلات مناسب بانكي براي تامين بخشي از نياز ناوگان اتوبوسراني ، در دستور كار معاونت قرار دارد.
 
وي افزود ؛ پيشنهاد شده براي تعيين نرخ كرايه بليط ، ملاك نرخ تورم ساليانه باشد.

ادامه خبر...bus.tehran.ir
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0