• ساعت : ۱۱:۵۹:۴۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ 
  • کد خبر : ۸۱۹۴
مسئول قرارگاه مرکزی حمل و نقل مرزی اربعین در پیامی
از كلیه مسئولان، رانندگان زحمت‌كش و عوامل اجرایی حمل و نقل مرزی اربعین قدردانی نمود.
مرتضی ضامنی مسئول قرارگاه مرکزی حمل و نقل مرزی اربعین در پیامی از کلیه مسئولان، رانندگان زحمت‌کش و عوامل اجرائی حمل و نقل مرزی در امور جابجایی زوار حسینی تشکر و قدردانی نمود.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور، مرتضی ضامنی مسئول قرارگاه مرکزی حمل و نقل مرزی اربعین، اجرای عملیات گسترده حمل و نقل زوار اربعین در مرزهای هشتگانه داخلی و چهار محور خاک عراق که نزدیک به هفت میلیون زائر جابجا گردیدند را نتیجه همدلی و دلدادگی تمامی مسئولان، رانندگان زحمت‌کش و عوامل اجرائی این حوزه به اباعبدالله الحسین (ع) دانست و با ارسال پیامی قدردان این خدمت به زائرین حسینی گردید.

در متن پیام آمده است:

باسمه تعالی

مدیران عامل محترم سازمانهای اتوبوسرانی/حمل و نقل بار و مسافر شهری کشور، مسئولین حاضر در مرزها، رانندگان زحمت کش و همه عوامل اجرائی در حوزه اربعین۱۴۰۲

سلام علیکم

اربعین امسال در شرایطی برگزار شد که گرمای بیش از حد هوا، مشکلات و سختی های اجرای این عملیات بزرگ را نسبت به سنوات گذشته دوچندان نمود. ولیکن عشق و ارادت همه فعالین این حوزه به آقا ابا عبدالحسین (ع) باعث شد تا همه فعالین حوزه حمل و نقل شهری همچون سنوات گذشته پا در میدان خدمت گذاشته و با اجرای عملیاتی گسترده در مرزهای هشت‌گانه داخلی و چهار محور در خاک عراق، نسبت به جابجایی نزدیک به هفت میلیون زائر در رفت برگشت، با برنامه‌ریزی دقیق و مطلوب اقدام نمایند. بی شک این اقدام بزرگی بود که با مشارکت همه شما عزیزان حاصل گردید و اسباب رضایت زائرین در حوزه خود را فراهم آورد. اینجانب به عنوان خادمی کوچک در این آستان بر خود لازم می دانم ضمن عرض خسته نباشید و خدا قوت، از تلاش‌ها و اقدامات شما همکاران محترم که در عملیات بزرگ جابجایی زائرین حسینی (ع) مشارکت داشته اید، تقدیر و تشکر نمایم.

امید است که این تلاش‌ها مورد قبول حضرت حق قرار گیرد و دعای زائرین بدرقه زندگیتان باشد.یا حسین

قرارگاه مرکزی حمل نقل مرزی اربعین۱۴۰۲

خادم الحسین مرتضی ضامنی

 

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0