شنبه, 16 اسفند 1399
  • ساعت : ۱۳:۷:۵۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ 
  • کد خبر : ۴۹۶۹
با هدف کنترل شیوع کرونا
رحمانی فضلی: مرزهای ایران با عراق بسته می‌شود
به گزارش روابط عمومی تی نیوز طبق این برنامه در شهرها کنترل تجمعات جدی گرفته شده و به ویژه تجمع اتوبوس ها و کامیون ها و وسایل نقلیه با اولویت ویژه مورد بررسی قرار می گیرد.

 فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: به منظور کنترل شیوع کرونا در استان خوزستان، مرزهای ایران با عراق بسته و تردد به خوزستان ممنوع می شود.
به گزارش ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی روز شنبه در حاشیه نشست ستاد ملی مقابله با کرونا در جمع خبرنگاران افزود: در جلسه امروز قرارگاه نحوه و چگونگی و ارزیابی عملکرد طرح شهید سلیمانی مطرح و بررسی شد و گزارش بسیار خوبی در این خصوص توسط سپاه به عنوان یکی از اضلاع این طرح و وزارت بهداشت به عنوان مسئول و هماهنگ کننده و سازمان برنامه و بودجه به عنوان تامین کننده مالی این طرح ارائه شد.
وی ادامه داد: مقرر شد برای سه هفته آینده رزمایش کلی توسط پلیس راه کشور با اولویت نقاط قرمز و نارنجی به ویژه در خوزستان برگزار شود و کمیته امنیت اجتماعی ستاد ملی مقابله با کرونا روی این مسئله تصمیم گیری کند.
وزیر کشور با بیان اینکه طرح مقابله با کرونا با قوت خود ادامه می یابد، اظهار کرد: در جلسه امروز سازمان برنامه و بودجه هم درباره تامین منابع گزارش خوبی ارائه کرد که بعد از تخصیص و تامین، به مراکز ابلاغ خواهد شد.
رحمانی فضلی دیگر محور نشست امروز را نگرانی از وضعیت تردد در جاده های بین شهری و داخل شهری عنوان و تصریح کرد: با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز لازم بود در این خصوص تصمیم گیری شود. در جلسه امروز نیروی انتظامی گزارش مفصلی ازاقدامات خود ارائه کرد و  بعد از بررسی نقاط قوت، مقرر شد در ایام عید و نوروز طرح ویژه ای ارائه دهند که با قوت و جدیت بیشتری ترددها در جاده ها به ویژه اتومبیل ها و خودروهایی که افراد کرونا مثبت در آن هستند، کنترل شود.

لینک خبر:

http://tnews.ir/news/7871202671588.html

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.6.0
    V5.5.6.0