پنج‌شنبه, 6 آذر 1399
  • ساعت : ۱۴:۴۷:۳۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ 
  • کد خبر : ۴۸۶۶
انتخاب مدیر عامل اتحادیه اتوبوسرانیها به عنوان مدیر نمونه ملی در دومین جشنواره كارمند تراز انقلاب اسلامی
به گزارش روابط عمومی اتحادیه اتوبوسرانی ها، در دومین جشنواره کارمند تراز انقلاب اسلامی، از مدیر عامل اتحادیه اتوبوسرانی های شهری کشور به عنوان کارمند و مدیر تراز انقلاب به پاس خدمات وی در حوادث و بحران ها تقدیر بعمل آمد

در این مراسم ریاست محترم دفتر رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری، محسن مسلم خانی مدیر عامل اتحادیه اتوبوسرانی های شهری کشور را به عنوان مدیر نمونه ملی در دومین جشنواره کارمند تراز انقلاب اسلامی انتخاب نمود.

این همایش با حضور آقای نوبخت برگزار شد.وی با گرامیداشت شهادت شهیدان باهنر و بهشتی و هفته دولت افزود: تفکر انقلاب اسلامی تفکری مستقل‌بود.
وی با اشاره به اینکه تفکر انقلاب اسلامی و امام خمینی)ره) نه شرقی بود و نه غربی، گفت: انقلاب اسلامی در نیمه قرن بیستم با دیدگاه متفاوت و مستقلی ظهور کرد. انقلاب اسلامی حرف متفاوتی در برابر دیدگاه متفقین و متحدین داشت.
آقای نوبخت با اشاره به بررسی تراز های اقتصادی در کشور ها افزود: ایران براساس استاندارد ها و شاخص های سایر کشور ها در رده هجدهم اقتصاد بزرگ‌جهان‌قراردارد.
وی با اشاره به امنیت، قدرت موشکی و شرایط اقتصادی گفت: نظام جمهوری اسلامی در مقابله با دنیا توانسته است یک ملت را در تاریخ سرافراز کند.
آقای نوبخت افزود: جشنواره تجلیل از کارمندان نمونه دولت با جشنواره تراز دوم انقلاب امیدواریم در سال آینده بطور یکپارچه برگزار شود.

 

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.5.6.0
    V5.5.6.0