پنج‌شنبه, 16 مرداد 1399
  • ساعت : ۱۴:۳۵:۳۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ 
  • کد خبر : ۴۶۶۷
سی و چهارمین مجمع عمومی اتحادیه اتوبوسرانیهای شهری كشور تشكیل شد
به گزارش روابط عمومی اتحادیه اتوبوسرانیهای شهری کشور سی و چهارمین مجمع عمومی اتحادیه اتوبوسرانیهای شهری کشور در روز پنجشنبه 27 تیرماه 98 در مشهد مقدس تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه اتوبوسرانیهای شهری کشور سی و چهارمین مجمع عمومی اتحادیه اتوبوسرانیهای شهری کشور در روز پنجشنبه 27 تیرماه 98 در مشهد مقدس تشکیل شد.

شایان ذکر است در این جلسه؛ مدیران عامل سازمانهای اتوبوسرانی و مدیران عامل سازمانهای حمل و نقل بار و مسافر حضور یافتند.

لازم به ذکر است در ابتدای جلسه مسلم خانی مدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانیهای شهری کشور ضمن عرض خیر مقدم گزارشی از مشکلات و چالشهای حمل و نقل درون شهری و راهکارهای مفید و موثر برای رفع این چالشها ارائه کردند و در ادامه  به گزارشی از عملکرد اتحادیه از ابتدای سال پرداختند.

در ادامه کوروندی معاون اداری مالی اتحادیه اتوبوسرانیهای شهری کشور به تشریح صورتهای مالی و تفریغ بودجه سال 97 پرداخت. باید خاطر نشان ساخت در بخش دیگری از جلسه، موفق مدیر کل حراست سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور  در زمینه مشکلات سازمانهای اتوبوسرانی و توصیه هایی جهت پیشگیری از انحرافات و خطراتی که منابع انسانی را تهدید می کند پرداختند و نکاتی را در این خصوص متذکر شدند.

در پایان جلسه مجمع، ضمن پخش تصاویری از رزومه های علمی و کاری کاندیداها ، دو نفر عضو علی البدل هیات مدیره و نیز بازرس اتحادیه از میان مدیران عاملی که خود را کاندید نمودند انتخاب شدند که پس از رأی گیری  رضا رضایی مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر از  نجف آباد و اسماعیل قندهاری مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر از نیشابور به عنوان اعضای علی البدل  و مصطفی سوری به عنوان بازرس انتخاب گردیدند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.6.0
    V5.5.6.0