سه‌شنبه, 4 تير 1398
  • ساعت : ۱۶:۴:۵۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ 
  • کد خبر : ۴۵۸۵
    /  7
امضای تفاهم نامه همكاری بین اتحادیه اتوبوسرانی و شركت بیمه دانا و بانك مهر ایران
تفاهم نامه همکاری سه جانبه برای صدور انواع بیمه نامه از جمله شخص ثالث، بدنه خودرو، تکمیلی درمان، عمر و حوادث و آتش سوزی با همکاری شرکت بیمه دانا و بانک قرض الحسنه مهر ایران و این اتحادیه منعقد شد.
تفاهم نامه همکاری سه جانبه برای صدور انواع بیمه نامه از جمله شخص ثالث، بدنه خودرو، تکمیلی درمان، عمر و حوادث و آتش سوزی با همکاری شرکت بیمه دانا و بانک قرض الحسنه مهر ایران و این اتحادیه منعقد شد.
به گزارش روابط عمومی اتحادیه اتوبوسرانیهای شهری کشور ، روز دوشنبه مورخ پانزدهم بهمن ماه 1397، همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در راستای سیاستهای دولت تدبیر و امید و به منظور حمایت از رانندگان خدوم و زحمتکش حمل و نقل عمومی درون شهری کشور تفاهم نامه همکاری مشترک بین این اتحادیه و بیمه دانا و بانک مهر ایران منعقد گردید.
این تفاهم نامه با هدف کاهش هزینه های رانندگان وسایل حمل و نقل عمومی با ظرفیت بالای شش نفر و برای انواع اتوبوس، مینی بوس، میدل باس، ون، وانت بار، انواع کامیون و کامیونت درون شهری، به نحوی تنظیم شده است که هر راننده برای صدور بیمه نامه قادر خواهد بود بدون مراجعه به بانک نسبت به دریافت وام خود اقدام نماید.
 
در این جلسه محسن مسلم خانی مدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانیهای شهری کشور به تشریح فرایند صدور بیمه نامه از طریق اتحادیه پرداخت و گفت: تمام رانندگان با مراجعه به سازمانهای اتوبوسرانی در شهر خود و یا اتحادیه اتوبوسرانی در تهران میتوانند با ارائه مدارک نسبت به صدور انواع بیمه نامه از جمله بیمه شخص ثالث، بدنه، تکمیلی درمان، عمر و حوادث و آتش سوزی اقدام و از این تسهیلات بهره مند گردند. این تسهیلات تا سقف 60 میلیون ريال و بدون ضامن با ارائه یک فقره چک یا سفته به مبلغ بیمه نامه میباشد.
ضمناً بازپرداخت این تسهیلات 12 ماهه و بدون کارمزد می باشد.
وی خاطر نشان کرد به منظور تسهیل فرایند صدور بیمه نامه و دریافت وام نماینده شرکت بیمه دانا به صورت تمام وقت در محل اتحادیه حضور دارد تا کار صدور بیمه نامه ها در سریعترین زمان ممکن انجام گردد.
به منظور کسب اطلاعات بیشتر، تمامی رانندگان میتوانند با شماره های 66127525 و 66127535 (واحد بیمه اتحادیه اتوبوسرانی) تماس گرفته و از کارشناسان این واحد مشاوره تلفنی بگیرند.
خبرهای تکمیلی در این خصوص متعاقبا اعلام میگردد...
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0