سه‌شنبه, 4 تير 1398
  • ساعت : ۱۵:۱۴:۳۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ 
  • کد خبر : ۴۵۸۲
حل مشكل بیمه رانندگان حمل و نقل عمومی از محل منابع هدفمندی
عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۸ گفت: بر اساس مصوبه این کمیسیون، سهم شهرداری‌ها از درآمدهای نفتی به صورت مستقیم به حساب آن ها واریز می شود.
عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۸ گفت: بر اساس مصوبه این کمیسیون، سهم شهرداری‌ها از درآمدهای نفتی به صورت مستقیم به حساب آن ها واریز می شود.
شادمهر کاظم زاده عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 98 در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به مصوبه امروز این کمیسیون، گفت: بر اساس مصوبه امروز کمیسیون تلفیق مجلس، عوارض شهرداری ها و دهیاری ها مربوط به سهم از فروش فرآورده های نفتی موضوع ماده 38 قانون مالیات بر ارزش افزوده بعد از وصول عینا ظرف مدت یک ماه به حساب شهرداری های کل کشور واریز می شود.
نماینده مردم دهلران، آبدانان و دره شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در شرایط کنونی شهرداری های کل کشور با مشکلات بسیاری در حوزه اعتبارات مواجه هستند و این مسئله فعالیت این نهادها را با موانع بسیاری ایجاد می کند، از این رو پرداخت سهم شهرداری ها از فروش فرآورده های نفتی می تواند این مشکلات را برطرف کند.
 
مصوبه مجلس برای حل مشکلات بیمه ای رانندگان حمل و نقل عمومی درون شهری و برون شهری
 
وی گفت: همچنین با تصویب کمیسیون تلفیق مجلس در بخش مصارف جدول مرتبط با تبصره 14، عبارت پرداخت حق بیمه سهم دولت اقشار خاص از جمله رانندگان حمل و نقل عمومی درون شهری و برون شهری آورده شد که بر اساس این مصوبه مشکلات مرتبط با بیمه رانندگان با استفاده از منابع هدفمندی حل می شود.
 
اختصاص اعتبار 2 میلیارد و 750 میلیونی در تبصره 14 لایحه بودجه 98
 
عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 98 ادامه داد: همچنین با نظر اعضای این کمیسیون، اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 750 میلیون تومان در نظر گرفته شد که یکی از مصارف آن پرداخت حق بیمه سهم دولت اقشار خاص از جمله رانندگان حمل و نقل عمومی درون شهری و برون شهری است.
 
ادامه خبر.... http://www.icana.ir
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0