چهارشنبه, 26 تير 1398
  • ساعت : ۱۳:۲۵:۳۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ 
  • کد خبر : ۴۵۷۹
معاون اداری مالی اتحادیه خبر از برگزاری دوره های آموزشی متنوع داد
معاون اداری مالی اتحادیه از برگزاری دوره های آموزشی برای مدیران عامل و مدیران مالی سازمانهای اتوبوسرانی و سازمانهای حمل و نقل بار و مسافر در این اتحادیه خبر داد.
معاون اداری مالی اتحادیه  از برگزاری دوره های آموزشی برای مدیران عامل و مدیران مالی سازمانهای اتوبوسرانی و سازمانهای حمل و نقل بار و مسافر در این اتحادیه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه ، شیرزاد کوروندی با بیان خبر فوق گفت: به منظور آشنایی و ارتقاء آگاهی از قوانین اداره کار، بیمه تامین اجتماعی و امور مالیاتی و به منظور جلوگیری از هزینه های آتی و همچنین ارتقاء سطح علمی مدیران عامل و مدیران مالی سازمانها، در نظر دارد نسبت به برنامه ریزی جهت برگزاری کلاسهای آموزشی اقدام نماید.

وی افزود: به همین منظور صفحه ای در پورتال اتحادیه تعبیه شده که قوانین و مصوبات مربوطه در آن نمایش داده شده است. لیکن به زودی برنامه برگزاری کلاسهای آموزشی برای تمامی مدیران عامل و مدیران مالی سازمانها اطلاع رسانی خواهد شد.

کوروندی همچنین اضافه نمود: معاونت اداری و مالی اتحادیه آمادگی خود را جهت دریافت هرگونه پیشنهاد اعلام مینماید وآماده دریافت نظرات سازمانهای اتوبوسرانی در این حوزه میباشد.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0