رو عنوان : مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد خبر داد:
عنوان : سرویس‌دهی 400 دستگاه اتوبوس به شهروندان در ایام چراغ برات
زير عنوان : مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد از سرویس‌دهی 400 دستگاه اتوبوس به شهروندان در ایام چراغ برات خبر داد.
کد خبر : ۴۶۳۴
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ 
ساعت : ۱۱:۲۲:۱۴
به گزارش روابط عمومی اتوبوسرانی مشهد، سید مهدی حسینی پویا بیان کرد: همه ساله با فرارسیدن ایام چراغ برات خیل عظیمی ‌از خانواده‎های معظم شهدا، زائران و مجاورین حضرت رضا (ع) طی سنت دیرینه جهت زیارت اهل قبور به حرم مطهر، بهشت رضا(ع)، بهشت جوادالائمه(ع) و خواجه ربیع مراجعه می نمایند.
وی افزود: این حرکت از مرکز و نقاط مختلف شهر به سوی مقاصد یاد شده، از صبح روز پنج شنبه 29 فروردین ماه به طور پراکنده آغاز و رفته رفته افزایش می‌یابد و هنگام ظهر به اوج خود رسیده و سپس‌در بازگشت از ساعت 17 الی 21 این حرکت به مبادی و مناطق مسکونی انجام و تراکم جمعیت در این سه روز به حدی است که قسمتی ‌از ناوگان حمل و نقل شهری را به خود اختصاص می دهد.
وی عنوان کرد: سازمان اتوبوسرانی مشهد به منظور ایجاد تسهیلات لازم و سرویس‎دهی منظم و نقل و انتقال مسافرین، طرح ویژه‎ای را اجرا می‌کند.
حسینی پویا با بیان اینکه این طرح در روزهای پنجشنبه، جمعه و‌ شنبه برگزار می‌شود، تصریح کرد: این طرح شامل 14پایانه اصلی و 14 مسیر است که با برنامه ریزی قبلی توسط سازمان اتوبوسرانی انجام و اجرا می‌شود.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد ادامه داد این پایانه‌ ها شامل: پایانه آزادی(جنب درب دانشگاه فردوسی) ، بولوار مصلی ، پایانه انقلاب اسلامی، انتهای بولوار شهید مفتح ، پایانه فردوسی و پایانه خواجه ربیع به مقصد بهشت رضا (ع) و از میدان شهدا، پایانه وکیل‌آباد، بولوار مصلی، پایانه آزادی ، پایانه انقلاب اسلامی ، پایانه زکریا، شارستان طبرسی و پایانه گمنام به مقصد آرامستان خواجه ربیع پیش‌بینی شده است.


بازگشت           چاپ چاپ         
 
پورتال اتحادیه اتوبوسرانی‌های شهری کشور