عنوان : سال آینده 400 دستگاه اتوبوس مشهد نوسازی می‌شود
کد خبر : ۴۶۰۱
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ 
ساعت : ۹:۲۸:۵۸
به گزارش ایلنا از مشهد؛ مجتبی بهاروند امروز در نشست خبری ارائه گزارش عملکرد کمیسیون حمل و نقل شورای شهر با بیان اینکه تاکنون 54 جلسه، 44 بازدید میدانی از پروژه داشته‌ایم، افزود: همچنین 68 لایحه در کمیسون بررسی و 8 طرح نیز ارائه شده است.
 
وی اضافه کرد: در کنار این موارد پذیرا و شنونده مشکلات و گلایه‌های تعداد زیادی از شهروندان، رانندگان تاکسی و اتوبوس بوده‌ایم.
 
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد با اشاره به تقویت ناوگان اتوبوسرانی و ساماندهی برخی خطوط با توجه به کم مسافر بودن آنها تصریح کرد: سال آینده 400 اتوبوس نوسازی و به ناوگان اتوبوسرانی اضافه خواهند شد و 100 دستگاه مینی‌بوس جدید نیز در خطوط کم مسافرتر بکار گرفته خواهند شد.
 
بهاروند ادامه داد: در راستای کاهش و ساماندهی ترافیک در معابر مهم و پرتردد شهر تعداد زیادی طرح اصلاح هندسی از جمله اصلاح هندسی سه راه خیام، بولوار آزادی، بولوار جانباز و سایر موارد اجرا شده و یا در حال اجرا است که تا پایان سال انجام خواهد شد.
 
رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد به انجام طرح‌های مطالعاتی در حوزه حمل و نقل و ترافیک اشاره و اظهار کرد: یکی از این طرح‌ها کسر کرایه براساس مسافت است که در دست بررسی قرار دارد.
 
وی عنوان کرد: همچنین الیت را مکلف کرده‌ایم که به سمت هوشمندسازی حرکت کند.
 
رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد در پاسخ به این سوال که خط سه بی آرتی اجرا خواهد شد یا نه؟ گفت: اجرای مسیر ویژه خط سه بی آرتی سال گذشته با مشکلاتی روبرو شده لذا با در نظر گرفتن گلایه کسبه اصلاحاتی در طرح لحاظ خواهد شد و خط سه با اصلاحاتی اجرا خواهد شد.
 ادامه خبر....www.ilna.ir


بازگشت           چاپ چاپ         
 
پورتال اتحادیه اتوبوسرانی‌های شهری کشور