تشریح طرح "مهر دانا" از زبان معاون اداری مالی اتحادیه اتوبوسرانیهای شهری كشور
۴۵۹۰
 ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ 
۸:۴۱:۱۲
معاون اداری مالی اتحادیه، فرایندهای صدور انواع بیمه نامه را با استفاده از طرح "مهر دانا" تشریح کرد. 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه اتوبوسرانیهای شهری کشور، شیرزاد کوروندی با بیان خبر فوق اعلام نمود: تمامی متقاضیان صدور بیمه نامه اعم از بیمه شخص ثالث، بدنه، تکمیلی درمان،آتش سوزی و عمر و حوادث میتوانند از طرح مهردانا استفاده کرده و معادل مبلغ بیمه نامه خود از تسهیلات بانک قرض الحسنه مهر ایران استفاده نمایند.

کوروندی افزود: این طرح مخصوص رانندگان خودروهای حمل ونقل عمومی با ظرفیت بالای  شش نفر یعنی انواع ون سواری، اتوبوس، میدل باس، مینی بوس، انواع وانت بارهای شهری،  کامیون و کامیونت شهری میباشد . رانندگان محترم میتوانند با مراجعه به اتحادیه و یا شعب سرپرستی بیمه دانا در مراکز استانها نسبت به تحویل مدارک خود اقدام و از مزایای این طرح بهره مند گردند. (لیست شعب شرکت بیمه دانا در انتهای این خبر ضمیمه شده است که میتوانید آن را دانلود کنید) برای آن دسته از سازمانهای اتوبوسرانی که شعبه بیمه دانا در شهر سازمان آنها وجود نداشته باشد راه حل، ارسال مدارک بیمه نامه برای این اتحادیه است که در اسرع وقت بیمه نامه صادر میگردد.  ضمناً این اتحادیه آمادگی خود را برای اعزام کارشناس یا کارشناسان بیمه، به سازمانهایی که تعداد قابل توجهی بیمه نامه در زمانهای خاص (مثل زمان بازگشایی مدارس ....) داشته باشند اعلام میدارد.

معاون اداری مالی اتحادیه در ادامه تشریح طرح فوق اضافه کرد: این تسهیلات بدون ضامن بوده و با کارمزد صفر درصد میباشد. بازپرداخت وام مذکور نیز 12ماهه و مدارک مورد نیاز برای بهره مندی از این تسهیلات ، ارائه یک فقره چک یا سفته میباشد.  
کوروندی در خصوص استفاده از تسهیلات فوق برای سایر بیمه نامه ها افزود: با استفاده از همین شرایط و تسهیلات کلیه رانندگان حمل و نقل عمومی و خانواده های آنها و نیز تمامی کارمندان ستادی و اجرایی سازمانهای اتوبوسرانی و سازمانهای حمل و نقل بار و مسافر و شهرداریهای مربوطه نیز میتوانند استفاده نمایند و از خدمات بیمه تکمیل درمان شرکت بیمه دانا نیز بهره مند گردند. برای شرکت در طرح بیمه تکمیل درمان از تاریخ این خبر به مدت سه ماه فرصت دارید تا لیستی از متقاضیان را برای این اتحادیه ارسال نمائید. حق بیمه به ازای هر نفر 45هزار تومان با فرانشیز 30 درصد بوده و جدول تعهدات شرکت بیمه نیز در پیوست این خبر موجود میباشد.

معاون اداری مالی اتحادیه در پایان اشاره نمود:کارشناسان واحد بیمه این اتحادیه به منظور راهنمایی و اطلاع رسانی در خصوص این طرح در محل اتحادیه حضور دارند و همه متقاضیان میتوانند از طریق شماره تلفنهای 66127525 و 66127535 داخلی واحد بیمه تماس گرفته و از کارشناسان مربوطه راهنمایی لازم بگیرند.

بازگشت           چاپ چاپ         
پورتال اتحادیه اتوبوسرانی‌های شهری کشور