پیام تبریك مدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانیهای شهری كشور به مناسبت روز ملی حمل و نقل
۳۵۴۳
 ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ 
۱۶:۱۳:۳۶
به گزارش روابط عمومی اتحادیه اتوبوسرانی های شهری کشور، دکتر مسلم خانی مدیر عامل اتحادیه، طی پیامی فرا رسیدن 26 آذرماه روز ملی حمل و نقل را بر تمامی فعالان این عرصه به ویژه همکاران شریف و تلاشگر در سازمانهای اتوبوسرانی کشور تبریک گفت .
امروزه نقش و جایگاه وسایل نقلیه عمومی و توجه به توسعه حمل و نقل در رفع چالش‌های درون‌شهری کاملا مشخص و قابل تأمل است. قطعا استفاده و گسترش حمل و نقل عمومی در کلان شهرها تاثیر بسزایی در کاهش آلودگی های زیست محیطی، کاهش ترافیک و افزایش زیبایی منظر شهری دارد ونقش اتوبوسرانی ها در انجام سفرهای درون شهری با حجم بسیار بالا، بر کسی پوشیده نیست.  
خرسندیم که مجموعه همکاران تلاشگر درسازمان های اتوبوسرانی با سعه صدر و تلاش خالصانه و متواضعانه، روز به روز به اعتلا و ارتقای این صنعت در کشور عزیزمان می افزایند.26 آذر ماه یادآور ایثارگری های دلیرمردان عرصه حمل و نقل کشور که با لبیک سردادن به ندای بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و حماسه باشکوه بیعت با رهبری، برگ زرین دیگری به کتاب پرافتخاراین کشورافزودند. فرا رسیدن 26 آذرماه روز ملی حمل و نقل را بر تمامی فعالان و زحمتکشان این عرصه به ویژه همکاران شریف و تلاشگر در مجموعه اتوبوسرانی ها تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق روزافزون همگان را در جهت پویایی هرچه بیشتر صنعت بزرگ حمل و نقل و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه خداوندسبحان خواهانیم.


بازگشت           چاپ چاپ         
پورتال اتحادیه اتوبوسرانی‌های شهری کشور